MENU

Wolven


De Wolven, zijn kinderen van 8 - 10 jaar oud en worden geleid door Akela en zijn ploeg. Ze krijgen uitgebreider de technieken en de verhalen van Mowgli + spelen vele spelletjes.
Teerpooteisen (805 KB)
Techniekenblaadjes 1ste & 2de ster (1 MB)


Takleidster: Husky
Mail: husky@dezwaluw.org
Tel: 0477/21.20.50



Leiding


Louise Suy - Subtiele Husky - Jacala - Takleidster

Husky studeert Postgraduaat Pediatrie & Neonatologie aan de Artevelde Hogeschool en zit al 13 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2011-2012: Hulpleidster bij de Jongverkenners - Jonggidsen
2012-2013: Hulpleidster bij de Wolven
2013-2015: Assistent-Takleidster bij de Wolven
2015-2017: Eerste Assistent-Takleidster bij de Wolven
2017-2018: Takleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Atleet, Kok & Gastheer, Woudloper, E.H.B.O., Materiaalmeester.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon.

Email: husky@dezwaluw.org

Luka Mann - Innemende Impala - Phaona - Eerste Assistent-Takleidster

Impala studeert Beeldende Vorming op de Kunsthumaniora Sint-Lucas en zit al 11 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2013-2015: Hulpleidster bij de Wolven
2015-2017: Assistent-Takleidster bij de Wolven
2017-2018: Eerste Assistent-Takleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Fietser, Atleet, Kok & Gastheer.

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas.

Email: impala@dezwaluw.org

Lars Desomer - Vluchtige Agame - Bagheera - Hulpleider

Agame studeert Latijn-Talen aan de Voskenslaan en zit al 7 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2013-2015: Hulpleider bij de Teerpoten
2015-2018: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Zwemmer.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas.

Email: agame@dezwaluw.org

Helena Dierickx - Flemende Sitta - Ko - Hulpleidster

Sitta zit al 4 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2018: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen:

Brevetten:

Email: sitta@dezwaluw.org

Febe Declercq - Amicale Ree - Ikki - Hulpleidster

Ree studeert Taal -en Letterkunde Nederlands-Engels aan de Universiteit Gent en zit al 9 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2018: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Atleet, Kok & Gastheer, Hiker, Kampeerder, Secretaris.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon.

Email: ree@dezwaluw.org

Arne Stroo - Slimme Jakhals - Hulpleider

Jakhals zit al 11 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2017-2018: Hulpleider bij de Wolven

Badgen:

Brevetten:

Email: jakhals@dezwaluw.org

Emil Kerckhove - Enthousiaste Otter - Hulpleider

Otter zit al 7 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2017-2018: Hulpleider bij de Wolven

Badgen:

Brevetten:

Email: otter@dezwaluw.org