MENU

Wolven


De Wolven, zijn kinderen van 8 - 10 jaar oud en worden geleid door Akela en zijn ploeg. Ze krijgen uitgebreider de technieken en de verhalen van Mowgli + spelen vele spelletjes.
Teerpooteisen (805 KB)
Techniekenblaadjes 1ste & 2de ster (1 MB)


Takleidster: Ree
Mail: ree@dezwaluw.org
Tel: 0485/77.91.14



Leiding


Febe Declercq - Amicale Ree - Akela - Takleidster

Ree studeert Taal -en Letterkunde Nederlands-Zweeds aan de Universiteit Gent en zit al 10 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2018: Hulpleidster bij de Wolven
2018-2019: Takleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Atleet, Kok & Gastheer, Hiker, Kampeerder, Secretaris, Volksdanser, EHBO, Animator.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon.

Email: ree@dezwaluw.org

Lars Desomer - Vluchtige Agame - Bagheera - Eerste Assistent-Takleider

Agame studeert digital arts and entertainment en zit al 8 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2013-2015: Hulpleider bij de Teerpoten
2015-2018: Hulpleider bij de Wolven
2018-2019: Eerste Assistent-Takleider bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, atleet, secretaris, E.H.B.O, volksdansen.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon.

Email: agame@dezwaluw.org

Helena Dierickx - Flemende Sitta - Kaa - Hulpleidster

Sitta studeert Conservatie restauratie aan de Universiteit van Antwerpen en zit al 11 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2019: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Atleet, Zwemmer, Kok en gastheer, Volksdansen, Skiër, Woudloper, secretaris, Kampeerder.

Brevetten: Teervoet, 2e klas, Zilveren Kroon.

Email: sitta@dezwaluw.org

Arne Stroo - Slimme Jakhals - Baloe - Hulpleider

Jakhals zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2017-2019: Hulpleider bij de Wolven

Badgen:

Brevetten:

Email: jakhals@dezwaluw.org

Simon Meyskens - - Hathi - Hulpleider

Simon zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2018-2019: Hulpleider bij de Wolven

Badgen:

Brevetten:

Email: simon@dezwaluw.org

Simon Verschelden - Teruggetrokken Klipdas - Chil - Hulpleider

Klipdas studeert Humane wetenschappen Talen en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2018-2019: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Atleet, Zwemmer.

Brevetten: Teervoet, 2e klas.

Email: klipdas@dezwaluw.org

Joshua Naessens - - Mor - Hulpleider

Joshua studeert Lassen constructies en zit al 4 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2018-2019: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Atleet, Zwemmer.

Brevetten:

Email: joshua@dezwaluw.org