MENU

Wolven


De Wolven, zijn kinderen van 8 - 10 jaar oud en worden geleid door Akela en zijn ploeg. Ze krijgen uitgebreider de technieken en de verhalen van Mowgli + spelen vele spelletjes.
Teerpooteisen (805 KB)
Techniekenblaadjes 1ste & 2de ster (1 MB)


Takleidster: Ree
Mail: ree@dezwaluw.org
Tel: 0485/77.91.14



Leiding


Febe Declercq - Amicale Ree - Akela - Takleidster

Ree studeert Taal- en Letterkunde Nederlands-Zweeds aan de Universiteit Gent en zit al 11 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2018: Hulpleidster bij de Wolven
2018-2020: Takleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Atleet, Kok & Gastheer, Hiker, Kampeerder, Secretaris, Volksdanser, EHBO, Animator, Woudloper.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon, Gouden Kroon.

Email: ree@dezwaluw.org

Rozan Michiels - Zorgzame Cavia - Mysa - Adjunct-Eenheidsleidster

Cavia studeert Archeologie aan de Universiteit Gent en zit al 14 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2016-2018: Hulpleidster bij de Jongverkenners - Jonggidsen
2018-2019: Adjunct-Eenheidsleidster bij de Teerpoten
2019-2020: Adjunct-Eenheidsleidster bij de Wolven

Badgen: Fietser, Zwemmer, Creativiteit, Kok & Gastheer, Kampeerder, Woudloper, Hiker, Pionier, Volksdanser, Cartograaf, Secretaris en E.H.B.O.

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas, Gouden Kroon, 1e Klas.

Email: cavia@dezwaluw.org

Joshua Naessens - Handige Maki - Bagheera - Hulpleider

Maki studeert Lassen constructies en zit al 5 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2018-2020: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Atleet, Zwemmer.

Brevetten:

Email: maki@dezwaluw.org

Simon Verschelden - Teruggetrokken Klipdas - Chil - Hulpleider

Klipdas studeert Humane wetenschappen Talen en zit al 13 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2018-2020: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Atleet, Zwemmer.

Brevetten: Teervoet, 2e klas.

Email: klipdas@dezwaluw.org

Anna Boogaerts - Rumoerige Lijster - Ikki - Hulpleidster

Lijster studeert Wiskunde Wetenschappen en zit al 10 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas

Email: lijster@dezwaluw.org

Seppe Bovyn - Behendige Kantjil - Baloe - Hulpleider

Kantjil studeert Wetenschap-talen en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleider bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Kok & Gastheer, Pionier.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas.

Email: kantjil@dezwaluw.org

Ilona Lust - Guitige Koala - Jacala - Hulpleidster

Koala studeert Architectuur en binnenhuiskunst aan Sint-Lucas in Gent en zit al 10 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Kok & Gastheer.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas.

Email: koala@dezwaluw.org

Marthe Michiels - Gehechte Chinchilla - Kaa - Hulpleidster

Chinchilla studeert Sociale Technische Wetenschappen aan IVV Sint-Vincentius Gent en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Zwemmer, Fietser, Musicus, Kok & Gastheer, Pionier

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas, Zilveren kroon

Email: chinchilla@dezwaluw.org

Paulien Mens - Ondoorgrondelijke Patrijs - Sona - Hulpleidster

Patrijs studeert Bedrijfsmanagement aan Arteveldehogeschool Gent en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Wolven

Badgen: Kok & Gastheer

Brevetten: Teervoet, 2e Klas

Email: patrijs@dezwaluw.org